Kategorijos
Sveikata

Zenidol – natūrali priemonė nuo pėdų grybelio

VISAM LAIKUI PAMIRŠKITE APIE GRYBELĮ, NIEŽULĮ IR KOJŲ ĮTRŪKIMUS!

✔ Pašalina grybelio simptomus nuo pirmo naudojimo
✔ Visiškai pašalina grybelį per 1 kursą naudojimo
✔ Pašalina kojų odos niežulį, lupimąsi ir dirginimą
✔ Pašalina nemalonų kvapą

Zenidol natūrali priemonė nuo pėdų grybelio yra galingas ir universalus kojų priežiūros produktas. Saugi formulė greitai pašalina nemalonius grybelinės infekcijos simptomus ir padeda sustiprinti vietinį imunitetą, kad būtų išvengta atkryčio. Nuo pirmųjų naudojimo dienų niežulys ir odos dirginimas išnyksta. Kompleksas turi gydomąjį poveikį, pagreitina sveikų ląstelių atsinaujinimą ir užkerta kelią tolesniam nagų ar kojų mikozės plitimui. Dėl staigaus šio produkto paklausos padidėjimo atsirado daug įvairios informacijos apie jį. Mes nusprendėme sąžiningai peržiūrėti Zenidol priešgrybelinis kremas, kad neliktų klausimų.

Zenidol – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

„Man nereikia priešgrybelinio kremo, nes mano kojos yra visiškai sveikos!“ Tai yra viena iš tipiškų klaidingų nuomonių, kurią turi daugelis žmonių. Remiantis statistika, tik 17% užsikrėtusiųjų grybeline infekcija simptomus jaučia nuo pirmųjų dienų. Kitais atvejais nuo užkrėtimo momento iki nemalonių ligos požymių pasireiškimo gali praeiti 1-2 savaitės ar net mėnuo. Visiškai rizikuoja visi žmonės, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar socialinės padėties. Visų pirma, infekcijos rizika yra didelė žmonėms, besilankantiems baseine, sporto salėje ar viešose vietose, kur reikia nusiauti batus. Be to, didelė infekcijos tikimybė pasireiškia žmonėms, kurie nepaiso asmeninės higienos taisyklių, dėvi batus ilgiau nei 3 valandas arba yra nusilpusios imuninės sistemos.

Kaip sužinoti, ar jau esate užsikrėtęs? Atlikime palyginti paprastą testą. Ar patyrėte šiuos simptomus:

 • Kojų ir kulnų odos paraudimas ir niežėjimas.
 • Nemalonus kvapas ir per didelis kojų prakaitavimas.
 • Odos bėrimas, paraudimas, lupimasis.
 • Nagų formos pasikeitimas ar patamsėjimas.
 • Odos įtrūkimai.
 • Diskomfortas ir deginimas tarp pirštų.
 • Nagų šveitimas.

Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte teigiamai, yra 90% tikimybė padaryti išvadą, kad esate užsikrėtęs grybeline infekcija. Pati liga yra lengvai ir greitai gydoma, jei laiku pastebite problemą ir tinkamai imatės veiksmų. Jei ignoruosite tolesnį pėdų grybelio vystymąsi, tada labai greitai liga pradės progresuoti, o ją visiškai išgydyti bus daug sunkiau. Norėdami gauti gerą rezultatą, ekspertai rekomenduoja Zenidol pėdų grybeliui gydyti. Pasak gamintojo, šis produktas padeda pašalinti pirmą kartą atsirandančių simptomų priežastį ir niekada nebegrįžta prie problemos. Formulė padeda išnaikinti ligas namuose, sutaupant pinigų brangiai kainuojančioms grožio procedūroms ar vaistinėje esančioms tabletėms. Šis natūralus tepalas puikiai absorbuojamas nepaliekant pėdsakų ant odos ir nagų. Teigiamas poveikis pastebimas akimirksniu ir trunka daugelį metų.

Zenidol aprašymas:

 • Visiškai natūralus augalinės kilmės produktas.
 • Po 30 dienų visiškai neutralizuoja nemalonius pėdos ir nagų mikozės simptomus.
 • Po 24 valandų palengvina odos niežėjimą ir deginimą.
 • Pagreitina odos įtrūkimų gijimą.
 • Normalizuoja riebalinių liaukų darbą ir padeda pašalinti nemalonų pėdų kvapą.
 • Pagreitina nago plokštelės atsinaujinimą.
 • Stiprina vietinį imunitetą nuo atkryčių.

Kokia yra aukšto produkto našumo paslaptis? Visų pirma, Zenidol Lietuva išsiskiria natūralia ingredientų sudėtimi. Produkte yra arbatmedžio aliejaus, kadagių ekstrakto, terpineno ir kitų natūralių ingredientų. Kremas neturi hormonų ar chemikalų, todėl juo galima užkirsti kelią grybelinėms ligoms bet kuriame amžiuje. Šiandien galite sumokėti Zenidol pirkti Lietuvoje sau ir visiems savo šeimos nariams, sutaupydami iki -50%! Daugiau informacijos apie tai galite gauti pardavėjo svetainėje paspaudę nuorodą.

Taikymo būdas Zenidol:

Kojas nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu. Tepalu tepkite abiejų kojų paviršių (net jei simptomus jaučiate tik ant vienos kojos). Būtinai nuvalykite kiekvieno nago paviršių ir tarpą tarp pirštų. Procedūrą kartokite 1–2 kartus per dieną 30 dienų arba tol, kol ligos požymiai visiškai išnyks. Prieš pradedant naudoti kremą, rekomenduojama kreiptis į dermatologą. Atkreipkite dėmesį, kad Zenidol vaistineje neparduoda ir produktą galite užsisakyti tik oficialioje tiekėjo svetainėje.

Eksperto nuomonė:

Aš visada sakau pacientams, kad grybelines infekcijas anksti gydyti yra efektyviau, greičiau ir pigiau. Neignoruokite šios būklės, kad išvengtumėte sunkių padarinių sveikatai. Pastaruoju metu vis dažniau rekomenduoju Zenidol užsisakyti, nes šis tepalas skiriasi nuo daugelio konkurentų. Manau, kad pagrindinis produkto pranašumas yra 100% natūrali augalinė ingredientų sudėtis, todėl kremas yra saugus bet kuriam pacientui. Iš naudojimo patirties galiu patvirtinti, kad 96% pėdos mikozės simptomų išnyksta per 14 dienų nuo vartojimo pradžios, o visiškai atsigauna – po 30 dienų. Tuo pačiu metu Zenidol kaina yra pigiau nei panašių procedūrų kaina pas dermatologą ar podiatrą.

Zenidol pristatymas mokama visoje šalyje. Norėdami užsisakyti, spustelėkite šią nuorodą: