Kategorijos
Sveikata

Valgu-correct – nykščio korektorius

Valgu-correct
ATSIKRATYKITE „KAULO ANT KOJOS“ VOS PER 1 MĖNESĮ

✔ Apsugo nuo pūslių ir nuospaudų.
✔ Malšina skausmą ir diskomfortą vaikščiojant
✔ Galima avėti su bet kokiais batais

Valgu-correct nykščio korektorius yra universali priemonė, skirta koreguoti didžiojo piršto kreivumą namuose. Novatoriška mokslininkų plėtra padeda susidoroti su nemalonia Hallux Valgus problema be operacijos ir be šalutinio poveikio. Korekcijos sistema gali ištaisyti deformuotą sąnarį, taip pat neleidžia atsirasti nuospaudoms ir dilimui. Reguliariai naudojant, po 30 dienų pagerėja bendra pėdos būklė, išnyksta skausmas ir diskomfortas. Pagaminta iš minkštos silikoninės medžiagos, valgus korektorius yra patogus dėvėti ir gali būti naudojamas bet kokiame bate. Tai negadina estetinės eisenos išvaizdos, leidžia išlaikyti fizinį aktyvumą ir apsaugo nuo galimo neigiamo poveikio sveikatai. Elastinga hipoalerginė bazė leidžia saugiai pritvirtinti didįjį pirštą tinkamoje padėtyje ir atkurti raiščių „raumenų atmintį“. Kartu iš kaulų pasišalina perteklinės druskos nuosėdos, pagerėja kraujotaka ir mikrocirkuliacija. Pasibaigus 1-ajam naudojimo kursui, jūs pajusite aukštą šio produkto naudojimo efektyvumą ir galėsite pasiekti neįtikėtiną rezultatą.

Valgu-correct – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Valgu-correct aprašymas: tai patogus ir universalus silikoninis pirštų korektorius, skirtas kasdieniam naudojimui su bet kokio tipo avalyne. Dėl savo unikalios formos jis kuo arčiau priglunda prie pėdos paviršiaus, todėl nesukelia diskomforto naudojimo metu. Medžiaga tokia lanksti, kad po kelių minučių nebejausite fiksatoriaus ant piršto ir galėsite grįžti prie kasdienės veiklos. Prietaiso veikimo principas – kelioms dienoms fiksuojant jį tinkamoje padėtyje atkurti sąnario atmintį. Tai bus vienas geriausių sprendimų žmonėms, kurie ketina pasiekti teigiamą rezultatą ir jį gauti per trumpiausią įmanomą laiką. Beje, šiandien yra galimybė už Valgu-correct pirkti Lietuvoje su nuolaida iki -50%. Originalų modelį galite gauti tiesiai iš gamintojo.

Kodėl nepaisyti Hallux Valgus?

Didžiojo piršto išlinkimas yra dažna problema, su kuria susiduria daugiau nei 60 % įvairaus amžiaus moterų. Liga atsiranda dėl per didelio spaudimo arba nenatūralios sąnario padėties dėl aukštakulnių batų naudojimo. Šią ligą lydi nykščio kreivumas ir tuberkuliozės atsiradimas dėl uždegimo sąnario. Visa tai lydi skausmingi pojūčiai, diskomfortas vaikštant ar atliekant fizinius pratimus. Valgus pėdos deformacija yra pavojinga problema, kurią reikia nedelsiant išspręsti. Kuo ilgiau atidėsite apsilankymą pas gydytoją, tuo sunkesnis ir ilgesnis bus gydymas. Ankstyvosiose stadijose liga gali būti pašalinta be operacijos. Šiuo metu vienas veiksmingiausių gydymo būdų – specialių silikoninių korektorių arba įtvarų, skirtų didžiajam pirštui, naudojimas. Pavyzdžiui, naudodami Valgu-correct kojos piršto korekcijai galite visiškai atkurti savo sąnarių būklę, atsikratyti „kojos kaulų“ ir grįžti į normalų gyvenimą vos per kelias savaites.

Kaip veikia Valgu-correct didžiojo piršto išlinkimui gydyti?

Dėl ypatingos formos korektorius leidžia užfiksuoti pirštą natūralioje padėtyje ir sumažinti pėdos bei sąnarių apkrovą. Dėl specialių medžiagų naudojimo nesukelia papildomo spaudimo ar trinties ant piršto, nesukelia odos dirginimo ar kitų nemalonių simptomų. Naudodami šį įrenginį kasdien, kiekvieną dieną pastebėsite daugiau patobulinimų. Po kelių savaičių korektorius visiškai ištaisys sąnario nelygumus ir grąžins į normalų gyvenimą.

Pagrindiniai Valgu-correct Lietuva pranašumai:

 • Greitas ir efektyvus Hallux Valgus gydymas.
 • Pašalina priežastį, o ne simptomus.
 • Operacija nereikalinga.
 • Nesukelia papildomo diskomforto naudojant.
 • Gerina kraujotaką ir padeda išlaikyti sąnarius teisingoje padėtyje net ir pasibaigus tepimui.
 • Pašalina pėdos ir stuburo įtampą.
 • Gerina vietinį imunitetą ir medžiagų apykaitą.
 • Valgu-correct kaina pigiau nei panašios prekės.
 • Nereikalauja specialių naudojimo sąlygų.
 • Parduodama be gydytojo recepto.
 • Valgu-correct pristatymas išsiunčiama per 2–3 dienas.
 • Patvirtinta pirmaujančių Europos ekspertų.

Valgu-correct vaistineje neparduodama. Originalų produktą galite gauti tik užpildę internetinę paraišką oficialioje svetainėje. Norėdami gauti Valgu-correct užsisakyti, spustelėkite nuorodą, užpildykite paraišką ir per kelias dienas gaukite pirštų korektorių su pristatymu į namus.

Pasinaudokite proga ir užsisakykite prekę dabar!