Kategorijos
Sveikata

ThermaFix – kelio pagalvėlės nuo sąnarių skausmo

EasyTrainer
Kelių sąnarių atstatymas be tablečių ir injekcijų

✔ Momentinis skausmo malšinimas
✔ Sąnarių mobilumo atkūrimas
✔ Visiškas kremzlinio audinio atnaujinimas
✔ Raumenų spazmo pašalinimas

Kelio problemos gali atsirasti bet kuriame amžiuje. Daugeliu atvejų tai lydi nuobodus ar aštrus skausmas, patinimas ir uždegimas. Gana dažnai tokios problemos kelia nerimą sportininkams, turintiems antsvorio ar vyresnio amžiaus žmonėms. Laiku ir veiksmingai gydant beveik bet kokią sąnarių ligą galima sustabdyti be operacijos ir be pasekmių sveikatai. Šiandien norime pristatyti unikalų mokslinį išradimą – ThermaFix kelio pagalvėlės nuo sąnarių skausmo.

Prietaiso veikimo principas pagrįstas unikaliomis infraraudonųjų ir halogeninių lempų skleidžiamos šiluminės energijos savybėmis. Išmanioji šildymo technologija leidžia lokaliai pagreitinti medžiagų apykaitos procesus skausmo ar uždegimo koncentracijos srityje. Tai leidžia pašalinti nemalonius simptomus ir kelis kartus pagreitinti pažeistų audinių atstatymo procesą.

ThermaFix dėl kelio sąnario pagamintas iš tankios ir kokybiškos medžiagos – neopreno. Elastinga struktūra leidžia lengvai išsitiesti ir kuo tvirčiau priglusti prie kelio, nevaržant judesių. Kelių įtvarą galite naudoti gulėdami ant sofos, sėdėdami biuro kėdėje ar viešajame transporte. USB laidas leidžia greitai prijungti įrenginį prie bet kokio elektros šaltinio – lizdo, kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, automobilyje esančios USB jungties. Pirmą kartą panaudojus pajusite poveikį ir galėsite sumažinti skausmą. Šiluminis infraraudonųjų spindulių poveikis turi priešuždegiminį ir analgezinį poveikį. Tačiau svarbiausia – tai leidžia atkurti pažeistas jungiamojo audinio ląsteles nenaudojant tablečių, tepalų ar kitų vaistų. Technologija yra visavertė alternatyva profesionaliai kineziterapijai, ją rekomenduoja pirmaujantys ekspertai Europoje ir JAV.

ThermaFix aprašymas:

 • Stimuliuoja kraujo tekėjimą į skausmo epicentrą.
 • Sukuria šildantį poveikį ir padeda malšinti uždegimą.
 • Atkuria pažeistą kremzlę iki 99%.
 • Padidina sinovinio skysčio gamybą.
 • Skatina raumenų ir raiščių atsistatymą po patempimų.
 • Pašalina nuovargio jausmą ir patinimą.
 • Pagerina maistinių medžiagų patekimą į kelių sąnarių audinius ir ląsteles.
 • Pagreitina reabilitacijos procesą po sportinių traumų.

ThermaFix – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Šiuo metu sporto medicinoje aktyviai naudojama ThermaFix dėl kelių. Kelių apsaugą naudoja profesionalūs futbolininkai, sunkiaatlečiai, maratono bėgikai, dviratininkai, slidininkai, imtynininkai ir MMA kovotojai. Sistema turi 3 veikimo režimus ir patogų valdymą. Kiekvienas iš režimų skiriasi paviršiaus šildymo temperatūra nuo 40 iki 60 laipsnių Celsijaus. Kvėpuojantis medžiagos paviršius skatina laisvą prakaitavimą ir nesukuria šiltnamio efekto po tvarsčiu. Procedūra trunka tik 10-30 minučių, nesukelia papildomo diskomforto. Palyginti su ThermaFix kaina kainuojančiomis tepalų ar tablečių nuo sąnarių skausmo pirkimu, tai labai pelninga.

Ši technologija sėkmingai išlaikė klinikinius tyrimus. Daugiau nei 1000 savanorių, turinčių kelio skausmo, artrito ir artrozės simptomus, sutiko 30 dienų kasdien naudoti šį prietaisą dviračiu. Remiantis tyrimo rezultatais, 95% pagerėjo sąnarių būklė ir sumažėjo uždegimas.

ThermaFix Lietuva leidžia gydyti kelius gulint ant sofos ar atliekant namų ruošos darbus. Prietaisas gali būti naudojamas biure, automobilyje, lėktuve, traukinyje ar net atostogų metu.

Eksperto nuomonė:

Esu chirurgas ortopedas, turintis 15 metų patirtį. Per savo karjerą savo pacientams atlikau daugiau nei 1000 kelio operacijų. Daugeliu atvejų operacijos poreikis atsirado dėl nesavalaikio ar netinkamo gydymo. Šiandien dėl unikalių technologijų galima pašalinti sąnarių problemas ankstyvosiose stadijose ir išvengti komplikacijų. Rekomenduoju ThermaFix užsisakyti, nes šis kelių įtvaras puikiai atlieka savo darbą. Tinkamas terminis kelio šildymas gali žymiai sumažinti skausmą ir pagreitinti vietinę medžiagų apykaitą. Naudodami šią technologiją galite gauti profesionalų fizioterapinį gydymą namuose. Kiek žinau, ThermaFix vaistineje neparduodama, bet jau galima užsisakyti internetu.

Taikymo būdas:

 • Pritvirtinkite prietaisą prie kelio, naudodami tvirtinimo detales, kaip parodyta instrukcijose.
 • Prijunkite maitinimo laidą prie mobiliojo telefono USB įkroviklio arba prie kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio.
 • Įjunkite įrenginį laikydami maitinimo mygtuką 3 sekundes.
 • Pasirinkite vieną iš 3 darbo režimų.
 • Palikite 10-30 minučių, priklausomai nuo individualios sąnarių būklės.

ThermaFix pirkti Lietuvoje galite naudodami oficialią svetainę. Sekite nuorodą, palikite užklausą ir vadovas per penkias minutes jums perskambins. Rinkinys bus išsiųstas nurodytu adresu ir jį gausite per 2-5 darbo dienas. Atkreipkite dėmesį, kad ThermaFix pristatymas vežami visoje šalyje. Gaminiui suteikiama gamyklinė kokybės garantija.