Kategorijos
Sveikata

Silane Guard – Skystasis stiklas

SKYSTASIS STIKLAS

✔ IŠLAIKO ORIGINALIĄ, RYŠKIĄ IR TURININGĄ KĖBULO SPALVĄ.
✔ KĖBULUI SUTEIKIA SPINDULIUOJANTĮ BLIZGESĮ ILGAM LAIKUI – IKI 1 METŲ!
✔ PAPILDOMAI DUODA STABILŲ ATSPARUMO NUO VANDENS POVEIKĮ.

Norite, kad jūsų automobilis atrodytų taip, lyg vėl būtų paliktas automobilių salonuose? Naudokite Skystasis stiklas! Unikali japonų technologija, skirta apsaugoti dažus nuo mažų drožlių, įtrūkimų, chemikalų ir kitų veiksnių. Dėl novatoriškos formulės šis produktas padės sutaupyti daug pinigų brangioms poliravimo ir automobilių plovimo paslaugoms. Pritaikius šią technologiją, automobilio kėbulas įgyja spindulinį blizgesį, dingsta smulkūs įbrėžimai ir dėmės nuo lietaus, atsiranda papildomas atsparumas korozijai. Dauguma Japonijos ir Europos ekspertų vieningai patvirtina, kad šis įrankis yra labai efektyvus.

Silane Guard – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Daugiau nei 50 metų Willsonas (Japonija) gamina auto chemikalus ir automobilių priežiūros priemones. Naudojant tik aukštos kokybės medžiagas ir naujausias mokslo technologijas, užtikrinamas aukštas efektyvumas. Skystas stiklas yra naujausias įvykis, plačiai paplitęs visame pasaulyje.

Silane Guard Aprašymas:

Skystas koncentratas specialiu kempine aplikatoriumi užtepamas ant automobilio kėbulo paviršiaus. Praėjus kelioms minutėms po džiovinimo, atsiranda organinio silicio polimero plėvelė, apsauganti dažus nuo aplinkos poveikio. Šis įrankis yra būtinas norint laikyti automobilį lauke, be automobilių stovėjimo aikštelės ir garažo. Automobilių poliravimas nekenkia dažams, neišskiria toksinių medžiagų į atmosferą ir yra tinkamas naudoti bet kokiomis sąlygomis. Transporto priemonės kėbulas atrodys kaip naujas!

Štai kodėl turėtumėte užsisakyti:

 • Apsauga nuo korozijos.
 • Patogumas pritaikant ir pritaikant.
 • Mašina turės būti plaunama 4-5 kartus rečiau, tačiau ji atrodys visiškai švari.
 • Papildoma apsauga nuo mažų drožlių ir įbrėžimų.
 • Silane Guard Efektyvi apsauga nuo chemikalų, žiemą dengiančių asfaltą, poveikio.
 • Geriausia alternatyva brangiam automobilio poliravimui.
 • Nepažeidžia dažų ir nekeičia storio.
 • Kai kaina, jis visiškai atsiperka po 2–3 mėnesių naudojimo.

Dabar kiekvienas automobilio savininkas galės atnaujinti savo automobilio išvaizdą namuose be papildomų finansinių išlaidų. Jums nereikia specializuotų įrankių ar įgūdžių. Į rinkinį įeina visos reikalingos priemonės skystam stiklui užtepti: aplikatorius kempinei, latekso pirštinė, servetėlė. Vienoje pakuotėje yra 57 ml veikliosios medžiagos. To visiškai pakanka, kad būtų galima padengti net 2–3 automobilių visureigį. Turint omenyje palankias šio produkto savikainas, sutaupysite bent 400% vieno poliravimo įrankio.

Silane Guard Lietuva yra universalus sprendimas visiems, kurie turi bent vieną automobilį. Šiandien ši priemonė aktyviai naudojama Azijoje, Europoje ir JAV. Turite unikalią galimybę užsisakyti šį įrankį ir gauti papildomą 50% nuolaidą, kol šis pasiūlymas galioja pardavėjo svetainėje.

Žingsnis po žingsnio naudojimo instrukcijos:

 • Prieš naudodamiesi automatiniais poliravimais, kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite automobilio kėbulą.
 • Mūvėkite apsaugines latekso pirštines.
 • Silane Guard Į kempinę patepkite nedidelį tirpalo kiekį.
 • Tolygiai paskirstykite veikliąją medžiagą per visą jūsų automobilio kėbulo paviršių (venkite langų ir veidrodžių).
 • Palikite 10–15 minučių.
 • Silane Guard Naudodami audinį (įeinantį į rinkinį), nuvalykite kūno paviršių, kad susidarytų visa apsauginė danga.

Tirpalas turėtų būti naudojamas tik gerai vėdinamoje vietoje, kur nėra tiesioginių saulės spindulių. Nenaudokite žemoje temperatūroje. Jei automobilis buvo perdažytas (ne gamykliniais dažais), pirmiausia rekomenduojama nedidelį tirpalo kiekį užtepti nepastebimoje vietoje. Skystis netinka naudoti ant padangų, plastiko, chromo dalių, stiklo ir priekinių žibintų. Venkite kontakto su oda ir akimis.

Visa procedūra užtruks ne ilgiau kaip 40–60 minučių, tačiau rezultatas išliks keletą mėnesių.

Ką sako ekspertai Silane Guard:

Mūsų įmonė profesionaliai šlifuoja automobilius daugiau nei 13 metų. Šiandien mes aktyviai naudojame Willson automobiliui. Ši polimerinė danga idealiai apsaugo kūną nuo korozijos ir agresyvios aplinkos. Be to, jo kaina yra kelis kartus pigesnė nei Amerikos ar Europos kolegų. Automobilių, kuriems mes atlikome šį poliravimą, savininkai liko patenkinti rezultatais ir po kelių mėnesių atvyko į pakartotinio taikymo procedūrą Silane Guard. Aš rekomenduoju naudoti šį įrankį visiems, kurie rūpinasi savo automobiliu.

Automobilių parduotuvė neparduoda. Tai sukelia didelis jaudulys, kurį sukėlė ši priemonė. Nepaisant to, visada įmanoma užsisakyti originalų skystą stiklą internetu.

Jei norite Silane Guard pirkti Lietuvoje, jums tiesiog reikia užpildyti užsakymo formą oficialioje svetainėje. Apmokėjimas tik gavus.

Pristatymas atliekamas per kelias dienas.