Kategorijos
Sveikata

Proctolab – hemorojaus kremas

Proctolab
Galutinė pergalė prieš hemorojus!

✔ Pašalina skausmą
✔ Malšina uždegimą
✔ Sustabdo kraujavimą
✔ Palaiko audinių regeneraciją

Hemorojaus gydymas yra svarbiausias prioritetas, nes liga yra gana sudėtinga ir yra didelė komplikacijų rizika. Tai ypač sunku paūmėjimo metu, todėl pasirenkant tinkamą gydymo metodą, visada reikia pasikonsultuoti su gydytoju. Daugeliu atvejų hemorojus galima atsikratyti nenaudojant operacijos. Pacientui skiriama speciali dieta, rekomendacijos sveikai gyvensenai palaikyti, taip pat specialūs tepalai ar kremai. Tokių gaminių asortimentas labai platus, todėl gali būti sunku teisingai pasirinkti. Šiandien norime atkreipti jūsų dėmesį į Proctolab hemorojaus kremas apžvalgą, kuri sulaukė gerų atsiliepimų rinkoje.

Proctolab – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Proctolab gelis nuo hemorojaus yra natūrali formulė, pagrįsta veikliosiomis medžiagomis, padedanti greitai pašalinti uždegimą, slopinti skausmą ir sustabdyti kraujavimą ištuštinant. Komplekse yra unikalių ingredientų, kurie apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo, gerina kraujotaką ir mažina hemorojaus dydį. Taip pat rekomenduojama vartoti kremą, kad po sėkmingo gydymo kurso išvengtumėte ir pašalintumėte galimus atkryčius.

Proctolab aprašymas oficialioje svetainėje patvirtina saugią ir hipoalerginę kremo sudėtį. Formulė yra pagaminta iš aukštos kokybės ingredientų, tarp kurių yra arklio kaštonas, muskatas, centella ir daugelis kitų. 100% augalinės produkto sudedamosios dalys padeda išvengti tolesnio padėties pablogėjimo ir sugrąžinti jus į normalų gyvenimą vos per 1 mėnesį. Naudojimo būdas yra kuo paprastesnis: vos 1-2 kartus per dieną užtepkite gelį ant probleminės vietos, vadovaudamiesi instrukcijose pateiktomis rekomendacijomis.

Remiantis turimais klientų ir ekspertų atsiliepimais, nemaloniausi hemorojaus simptomai išnyksta po vieno ar kelių gydymo procedūrų. Gydymo trukmė neviršija 3-4 savaičių, o rezultatai išlieka daugelį metų. Dėl sudėtingų veiksmų prieš hemorojaus priežastis ir simptomus šios problemos pasikartojimo rizika sumažėja beveik iki nulio. Šiuo metu Proctolab tepalas nuo hemorojaus yra vienas geriausių produktų rinkoje, o tai reiškia, kad tikrai turėtumėte pasinaudoti galimybe ir gauti ją dabar.

Pagrindiniai pranašumai, kuriuos galite gauti pasirinkę Proctolab užsisakyti:

  • Ūminių simptomų pašalinimas per 24 valandas.
  • Trombozės pašalinimas.
  • Skausmo ir diskomforto mažinimas tuštinimosi metu.
  • Užkirsti kelią vidurių užkietėjimui.
  • Sustabdykite kraujavimą.
  • Laipsniškas hemorojaus uždegimo mažinimas ir visiškas pašalinimas.
  • Audinių regeneracija.
  • Gleivinės atstatymas.
  • Gyvenimo kokybės gerinimas.

Didžioji dauguma ekspertų sutinka, kad šio produkto naudojimas gali žymiai pagreitinti ir supaprastinti hemorojaus gydymą, taip pat sumažinti daugelio kitų ligų išsivystymo riziką. Štai ką apie tai galvoja pacientai:

Geras kremas! Man po gimdymo buvo hemorojus ir gydytoja patare susirasti Proctolab vaistineje. Užsisakiau internetu, nes nedrąsu eiti į vaistinę. Labai gerai drėkina ir mažina diskomfortą. Antrą dieną skausmas išnyko. Kremą naudojau 2 kartus per dieną – ryte ir vakare, tęsiant kursą 30 dienų. Praėjo šeši mėnesiai ir aš nejaučiu jokių simptomų.

Gel tikrai veikia! Mane sutrikdė svetimkūnio jausmas tiesiojoje žarnoje ir skausmingas tuštinimasis. Po to, kai pradėjau naudoti tą gelį, nustojau matyti kraujo ant tualetinio popieriaus ir išgyvenau skausmą tuštinimosi metu. Labai geras produktas. Tikrai visiems rekomenduoju išbandyti.

Anksčiau naudojau tiesiosios žarnos žvakutes, bet greitai supratau, kad jos negydo, o tik laikinai palengvina simptomus. Pasirinkau šį kremą, nes mačiau daug teigiamų atsiliepimų ir už Proctolab kaina jis buvo kelis kartus pigesnis nei kiti analogai. Visiškai patenkintas gydymo rezultatu. Mažiau nei per 1 mėnesį man pavyko atsikratyti hemorojaus be operacijos.

Kiek laiko turėsiu naudoti kremą?

Tai priklauso nuo asmens ir ligos stadijos. Gamintojas žada visiškai pasveikti per 3-4 savaites, tačiau geriau pasitarti su gydytoju.

Ar man reikia šio tepalo recepto?

Ne, produktas parduodamas be recepto.

Ar galiu šiandien Proctolab pirkti Lietuvoje?

Taip, tai galite padaryti susisiekę tiesiogiai su pardavėju be tarpininkų. Tai galima padaryti oficialioje svetainėje, užpildžius internetinę paraišką per kelias minutes. Atminkite, kad Proctolab pristatymas išperkama tik pateikus paraišką internetu. Už prekes galima atsiskaityti gavus.

Toliau paskelbsime nuorodą į svetainę, kurioje parduodama Proctolab Lietuva.

Atsisakymas: savarankiškas gydymas gali būti pavojingas. Būtinai pasikonsultuokite su gydytoju. Ši apžvalga parengta tik skaitymui. Mes nesame atsakingi už produkto kokybę, saugą ar veiksmingumą, taip pat neparduodame ar aptarnaujame klientus.