Kategorijos
Sveikata

Optimum KETO – maisto papildai lieknėjimui

Galinga nauja formulė skatina riebalus deginančią ketozę!

✔ Deginkite riebalus energijai gauti
✔ Padeda greitai pasiekti ketozę
✔ Greiti rezultatai vos per 1 savaitę
✔ Natūralūs ingredientai

Kasdien atsiranda vis daugiau ketogeninės dietos gerbėjų, todėl nusprendėme atkreipti dėmesį į šią pastarųjų metų mados tendenciją. Kiek efektyvi yra riebi dieta? Kam leidžiama ši dieta, o kam geriau susilaikyti nuo angliavandenių ribojimo? Kas yra Optimum KETO maisto papildai lieknėjimui ir kodėl jie reikalingi? Pabandykime išsamiau suprasti visas šias problemas.

Dietos raida

Kasmet atsiranda naujų dietologijos tendencijų. Tokią galimų maisto suvartojimo kontrolės būdų įvairovę lemia nuolatinis veiksnių, turinčių įtakos riebalinio audinio formavimuisi ir medžiagų apykaitai, tyrimas. Dar prieš 20 metų mitybos specialistai įrodinėjo, kad norint sėkmingai sulieknėti, reikia atsisakyti 90% įprastos dietos ir kasdien sunkiai treniruotis sporto salėje. Tada visi suprato, kad griežtos dietos neduoda rezultatų arba turi tik trumpalaikį teigiamą poveikį. Ir galiausiai mokslininkams pavyko rasti universaliausią dietos variantą, kuris demonstruoja didelį efektyvumą su minimaliu stresu ir stresu organizmui. Tai mažai angliavandenių turinti dieta.

Kas yra keto dieta?

Tai yra vienas iš parinkčių kasdieniame meniu, kur riebalai viršija angliavandenius, siekiant padidinti ketonų kiekį ir sumažinti gliukozės kiekį kraujyje. Tai signalas smegenims, verčiantis jas įjungti rezervinius energijos šaltinius – poodinius ir visceralinius riebalus. Kepenų ląstelės riebalus paverčia specialiomis riebalų rūgštimis ir ketonais, o smegenys juos naudoja vietoj gliukozės. Ši būsena vadinama ketoze arba, paprastai tariant, angliavandenių badu. Tokio tipo dieta tikrai rodo didelį efektyvumą, ypač kai kalbama apie žmones, kurie yra linkę sirgti diabetu arba turi metabolinį sindromą. Nepaisant to, ji taip pat turi savo kontraindikacijų. Pavyzdžiui, riboti angliavandenių kiekį nerekomenduojama sergant kepenų ligomis, nėštumo ar žindymo laikotarpiu, anoreksija, polinkiu sirgti tulžies akmenlige ir daugeliu kitų ligų.

Naudinga informacija: Optimum KETO vaistineje neparduodama, o kapsules galima užsisakyti tik oficialioje svetainėje.

Ar aš jau ketozė?

Pagrindinis mitas apie ketogeninę dietą yra tai, kad ji veikia nuo pat pirmos dienos. Tiesą sakant, taip nėra. Nuo angliavandenių apribojimo iki ketozės gali praeiti 5–7 dienos. Ir tai yra vienas pagrindinių šio maisto pasirinkimo trūkumų. Daugeliui žmonių nepaprastai sunku valgyti tik riebalus ir baltymus, bet negauti angliavandenių su maistu. Tai gali sukelti mieguistumą, nuovargį, dirglumą ir kitus šalutinius poveikius. Šiuo atžvilgiu mokslininkai pradėjo kurti specialius maisto papildus, kurie gali pagreitinti ketozės atsiradimą organizme ir padidinti tokios dietos veiksmingumą. Pirmuosius sėkmingus rezultatus gavo amerikiečių specialistai, kurie laboratorinių tyrimų metu susintetino tokį organinį ingredientą kaip BHB (beta-hidroksibutiratas). Šiandien jis randamas 99% visų keto tablečių ir maisto papildų ir yra laikomas vienu saugiausių ir veiksmingiausių. Pažiūrėkime, kaip BHB veikia su vienu populiariausių produktų – Optimum KETO greitam riebalų deginimui.

Optimum KETO – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Optimum KETO aprašymas Norėčiau pradėti nuo informacijos, paskelbtos viename iš populiarių mokslo žurnalų. Jame rašoma, kad šių kapsulių vartojimas padeda suaktyvinti ketozę organizme per 30-50 minučių. Beta-hidroksibutirato komponento formulė padeda gauti energijos ne iš angliavandenių, o iš savo riebalų. Taip suaktyvinama daugybė procesų, kurių rezultatas – patogus ir saugus svorio metimas.

Pasirinkę šį BHB pagrindu pagamintą gaminį arba jo analogus, gausite galingą paramą itin dideliam riebalų praradimui net ir sunkiausiai pasiekiamose vietose. Skirtingai nuo kitų konkurentų, Optimum KETO lieknėjimo papildai aprūpina organizmą augaliniais ketonais, kurie nesukelia acetono kiekio padidėjimo. Tai leidžia pamatyti tikrus savo kūno formų pokyčius per 5-7 dienas nuo kurso pradžios.

Prekės autoriai teigia, kad jei pradėsite vartoti Optimum KETO užsisakyti pagal nurodytą paros dozę, galite numesti iki 5 svarų (2 kg) per savaitę! Tai iš tikrųjų yra labai geras rezultatas, ypač kai manote, kad nereikia laikytis griežtų apribojimų ar skaičiuoti kalorijas.

Pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte tikrai pabandyti Optimum KETO Lietuva:

  • Tik natūralūs aukščiausios kokybės ingredientai.
  • Optimum KETO Kapsulėse nėra cheminių medžiagų ar GMO.
  • Produktas tinka veganams ir savo sudėtimi yra hipoalergiškas.
  • Riebalų perteklius, prarastas vartojant šį maisto papildą, negrįžta.
  • Optimum KETO kaina yra maždaug 2–3 kartus pigiau nei kiti riebalų degikliai.

Kur šiandien gali būti Optimum KETO pirkti Lietuvoje?

Šis išskirtinis produktas parduodamas tik Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jei jus domina Optimum KETO pristatymas į kitas šalis, susisiekite su pardavėju arba peržiūrėkite kitus čia pateiktus produktus: