Kategorijos
Sveikata

NicoZero – purškiama nuo rūkymą

Mesti rūkyti visam gyvenimui!

✔ Pašalina nikotino priklausomybę
✔ Sukelia nuolatinį abejingumą tabakui
✔ Paleidžia pažeistų ląstelių regeneravimo procesą
✔ Nesukelia pripratimo ir šalutinio poveikio

Kaip mesti rūkyti amžinai? Tai yra svarbus klausimas, kuris leis jums išlaikyti savo sveikatą ir ilgaamžiškumą. Remiantis oficialiais duomenimis, daugiau kaip 65% suaugusiųjų Europoje ir toliau aktyviai rūko. Tai neatidėliotina problema, neigiamai veikianti ne tik rūkančiojo, bet ir aplinkinių sveikatą. Nikotino, kenksmingų dervų ir kancerogenų koncentracija iškvėptuose cigarečių dūmuose kenkia žmogaus organizmui. Dėl priklausomybės nuo nikotino žmonėms išsivysto bronchinė astma, hipertenzija, skrandžio opa, trombozė, varikozė, hemorojus, insultas, miokardo infarktas, nevaisingumas, plaučių vėžys ir daugelis kitų pavojingų ligų.

Deja, mesti rūkyti nėra taip paprasta, kaip pradėti. Net ir po nedidelio kasdienio cigarečių dūmų vartojimo organizme atsiranda psichologinė ir fiziologinė priklausomybė nuo nikotino. Daugelis tradicinių rūkalių gydymo būdų yra nikotino vartojimo būdo pakeitimas. Būtent šiuo principu yra pastatyta dauguma kramtomosios gumos, nikotino pleistrai ir tabletės. Tačiau šis metodas nesuteikia tausojančio rezultato, o tik tam tikra dalimi sumažina žalingą poveikį organizmui.

Daugiau nei 5 metus grupė Europos mokslininkų tyrinėjo galimybę užkirsti kelią nikotino priklausomybei ir ją gydyti. Šių tyrimų metu gauta formulė parodė aukštą efektyvumą. Svarbiausias šio produkto dalykas buvo tai, kad jame visiškai nebuvo nikotino. Taigi rinkoje atsirado NicoZero purškiama nuo rūkymą.

NicoZero – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Kodėl moderniausi ekspertai vieningai vadina NicoZero vaistas nuo rūkymą dideliu mokslo proveržiu? Tai yra pirmasis produktas, garantuojantis 100% metimą rūkyti per 30 dienų nuo naudojimo pradžios. Skystą koncentratą sudaro tik natūralūs ir nekenksmingi augalinės kilmės ingredientai. Produktas palengvina tabako vartojimo nutraukimo sindromą, slopina apetitą ir pašalina toksinus. Tuo pačiu metu formuojasi nuolatinis netoleravimas nikotino ir cigarečių dūmams. Formulė sukelia cigarečių atmetimą ir pasibjaurėjimą, todėl recidyvo tikimybė praktiškai eliminuojama. Kiekvieną kartą, kai kyla noras uždegti naują cigaretę, jūs tiesiog išimkite purškalą ir purškite jį į burną. Malonus mėtų skonis ir aromatas akimirksniu slopina šį norą, gaivina kvėpavimą ir gerina nuotaiką.

Klinikiniai tyrimai rodo, kad Nico Zero nuo priklausomybės nuo nikotino yra veiksmingas 87% atvejų po 1 mėnesio vartojimo. Formulę patvirtina pirmaujančios tarptautinės organizacijos ir ekspertų bendruomenės. Jūs gausite 100% originalų ir natūralų produktą, kuris yra dešimt kartų efektyvesnis ir saugesnis nei elektroninės cigaretės ar nikotino pleistrai.

NicoZero Aprašymas:

 • 15 minučių palengvina rūkymo ir nikotino poreikį.
 • Padeda mesti rūkyti be streso, depresijos ir nervų sutrikimų.
 • Valo plaučius ir kepenis nuo cigarečių dūmų ir toksinų skilimo produktų.
 • 30 dienų slopina psichologinę priklausomybę.
 • Sumažina apetitą ir blokuoja perteklinio svorio kaupimąsi mesti rūkyti.
 • Suteikia stabilų ir ilgalaikį rezultatą, kuris išlieka net pasibaigus vartojimo kursui.

Daugiau nei 700 tūkst. Vyrų ir moterų jau spėjo mesti rūkyti, kai nusprendė NicoZero užsisakyti. Jūs turite galimybę prisijungti prie jų ir pradėti naują gyvenimą, visam laikui pamiršdami apie savo problemą!

5 priežastys, kodėl turėtumėte mesti rūkyti:

 • Tai padės jums išlikti sveikiems.
 • Tai padės sutaupyti pinigų, nes yra kaina pigesni nei jūsų mėnesinės cigarečių įsigijimo išlaidos.
 • Tai apsaugos nuo artimųjų ir aplinkinių ligų.
 • Tai sumažins pavojingų lėtinių patologijų riziką.
 • Tai padės rasti kitų gyvenimo džiaugsmų.

Ekspertas paaiškina purškimo principą NicoZero:

Formulėje yra augalų ekstraktų, kuriuose yra daug naudingų komponentų ir mikroelementų. Purškimas ne tik sukelia nuolatinį tabako dūmų atmetimą, bet ir slopina pagrindinę rūkalių priklausomybės priežastį – dopamino trūkumą. Aktyvioji formulė stimuliuoja natūralaus dopamino sintezę ir leidžia atsinaujinti pažeistoms ląstelėms plaučiuose, smegenyse ir kepenyse. Dėl padidėjusio laimės hormono išsiskyrimo jaučiatės budrus, atsikratote streso ir prislėgtos nuotaikos! Aš labai rekomenduoju užsisakyti NicoZero Lietuva, nes šis produktas padėjo daugeliui mano pacientų.

Kodėl negaliu rasti šio produkto vaistinėje? Šiuo metu šio purškalo paklausa viršija gamybos galimybes. Dėl šios priežasties labai sunku rasti NicoZero vaistineje. Tačiau neseniai gamintojas atidarė oficialią svetainę, kurioje galite užsisakyti originalų produktą su pristatymu į namus.

Jei norite NicoZero pirkti Lietuvoje, naudokite tik patikimą pardavėją. Mes rekomenduojame pateikti savo užsakymą tik oficialioje svetainėje. Norėdami tai padaryti, spustelėkite nuorodą ir užpildykite žiniatinklio formos eilutes.

NicoZero pristatymas atliekamas per kelias dienas. Jūs mokate už paketą tik gavę.