Kategorijos
Sveikata

Maxisize – varpos padidinimo kremas

PENIO DIDINIMUI

✔ Pasididinsite apimtį ir prailginsite penį iki 6-8 cm
✔ Pagerinsite erekciją
✔ Padidinsite jautrumą sueities metu, turėsite ilgesnius ir galingesnius orgazmus

Vyrai yra pasirengę bet kam, kad pakeistų savo varpos dydį. Nesėkmingi bandymai kažkaip pakeisti tai, ko nedavė gamta, verčia naudoti brangius vakuuminius siurblius, įvairias tabletes, masažo techniką, mechaninius plėtiklius ar net chirurgines operacijas. Šių veiksmų rezultatas yra prarastas laikas, finansinės išlaidos ir šalutinis poveikis sveikatai.

Tačiau keletą metų šioje pramonėje įvyko tikras mokslo proveržis, kai mokslininkai sugebėjo susintetinti natūralią formą, kad ištemptų varpos kaverninio kūno audinius. Ši formulė tapo pagrindu gaminti daugybę kosmetikos priemonių: tepalų, kremų ir gelių. Šiandien mes jums papasakosime apie populiariausią ir efektyviausią produktą rinkoje 2020 m.

Maxisize varpos padidinimo kremas yra pirmasis produktas, patvirtinantis galimybę paveikti vyro lytinių organų dydį be operacijos. Kremas rinkoje buvo ne daugiau kaip 3 metus, tačiau per tą laiką jis sugebėjo įveikti pardavimų rekordus Europoje, JAV ir Azijoje. Kliniškai įrodytas efektyvumas, jokio šalutinio poveikio ir palanki kaina – tai yra pagrindiniai produkto pranašumai.

Maxisize – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Maxisize varpos padidinimas be operacijos turi saugiausią veikimo principą. Formulėje yra keletas specifinių ingredientų, turinčių įtakos išplėsti varpos kaverninio kūno tūrį, taip pat padidinti kraujo srautą į šį organą. Dėl šio poveikio atsiranda natūralus minkštųjų audinių ištempimas, padidėja varpos storis ir ilgis. Po vieno naudojimo nepamatysite daug skirtumų. Bet atlikdami kasdienį masažą 3-4 savaites, galite pasiekti gerą rezultatą. Kai kurie vartotojai internete skelbia tikras nuotraukas prieš ir po kremo užtepimo. Jie aiškiai parodo, kad vos per 1 mėnesį jiems pavyko penį padaryti daugiau nei 3–5 cm.

Yra keletas priežasčių, kodėl turėtumėte mokėti Maxisize užsisakyti. Be pagrindinio teigiamo poveikio, kremas atlieka ir keletą papildomų funkcijų:

  • Padidėja glanos varpos jautrumas.
  • Padaro seksą ilgesnį ir ryškesnį.
  • Skatina testosterono gamybą.
  • Padidina erekciją ir lytinį potraukį.
  • Mažina stresą ir psichologinį nerimą.
  • Didina savęs vertinimą ir vyriškumą.

Perskaitę Maxisize aprašymas pamatysite, kad gelio sudėtis yra visiškai natūrali ir saugi. Jame yra aktyvių augalinių ingredientų kompleksas. Pagrindinės veikliosios medžiagos yra Peru Maki ekstraktas, Erškėčių ekstraktas, Elastinas. Formulė yra natūralus vyriškų fitohormonų šaltinis, kuris saugiai padidina testosterono kiekį ir padidina dubens organų kraujotaką. Jūs gausite didžiulę varpą! Didelė varpa – pasitikintis žmogus!

Maxisize varpos padidinimo gelis garantuoja audinių augimą be skausmo, be strijų ant odos ir neprarandant erekcijos kontrolės. Galite gyventi kasdienį gyvenimo būdą, dirbti ar atsipalaiduoti, tačiau tuo pačiu jūsų varpa taps didesnė, storesnė ir stipresnė. Stebėdami kasdienius pokyčius įgysite papildomo pasitikėjimo savimi ir galėsite nustebinti savo moterį lovoje. Nebebus nusivylimų sekso metu, pajuokos iš draugų ar kitų nepilnavertiškumo komplekso požymių. Jausitės kaip tikras vyras! Didžiulė varpa suteiks jums pasitikėjimo!

Kaip teisingai naudoti Maxisize Lietuva? Kremas tinkamas naudoti kasdien. Gamintojas rekomenduoja masažą daryti 1–2 kartus. Taikymo rezultatai priklauso nuo daugelio individualių rodiklių: amžiaus, genetinių kūno savybių, gyvenimo būdo, seksualinio aktyvumo ir pan. Didžiulis varpa = orgazmas bet kuriai moteriai!

Taikymo kursą galima suskirstyti į 3 etapus:

  • Pirmasis etapas (0–10 dienų). Pirmajame etape kremas padidina seksualinę erekciją, atstato libido ir apsaugo nuo erekcijos disfunkcijos požymių. Naudodami gelį likus 30 minučių iki numatomo lytinio akto, galite būti tikri, kad per kelias ateinančias valandas varpa kietės. Pirmame etape dar per anksti kalbėti apie apčiuopiamus rezultatus nuo Maxisize vaistineje. Būtina tęsti masažą.
  • Antrasis etapas (10-20 dienų). Tai yra svarbiausias laikotarpis, per kurį pastebimas greičiausias minkštųjų audinių augimas ir tempimas. Praėjus maždaug 14 dienai po pirmojo naudojimo, varpa vizualiai tampa didesnė ir storesnė. Paėmę liniuotę ir pritvirtinę ją prie savo lytinių organų erekcijos metu, galite pritvirtinti iki +3 cm atstumu nuo pradinio rezultato.
  • Trečiasis etapas (20-30 dienų). Paskutiniame etape kremas įtvirtina pasiektus rezultatus. Po 4 savaičių varpa padidėja iki 5 cm Tai yra maksimalus rezultatas, kurį galima gauti be operacijos. Bet patikėk manimi, kad šių penkių centimetrų pakaks, kad moteris suteiktų ryškų ir nepamirštamą seksą. Tai dar vienas geras argumentas Maxisize pirkti Lietuvoje.

Kliniškai įrodyta, kad formulės taikymo efektyvumas yra mažiausiai 90%. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad Maxisize kaina yra dešimt kartų pigesnė nei operacijos kaina.

Maxisize pristatymas yra vykdoma visoje šalyje, todėl jums tereikia palikti užklausą pardavėjo svetainėje ir laukti siuntinio. Visiems klientams garantuojamas privatumas!