Kategorijos
Sveikata

HairNovum – vitaminai plaukų augimui

GARANTUOJAMA Atsikratysite nuplikimo, pastorinsite plaukus ir 7 kartus greičiau kovosite su pleiskanomis arba pinigų grąžinimas!

✔ Blokuoja plaukų praradimą
✔ STIMULIUOJA PLAUKŲ AUGIMĄ
✔ STIPRINA PLAUKUS

Išbandykite geriausią būdą skatinti naujų plaukų augimą ir atsikratyti nuplikimo namuose! Jūsų dėmesiui pateikiame HairNovum vitaminai plaukų augimui, kuris vos per 28 dienas visiškai išspręs alopecijos problemą namuose. Šis 100% augalinis maisto papildas yra sudarytas tik iš saugių ingredientų. Teisingai naudojant produktą, nuo pirmų dienų pagerėja plaukų, šaknų ir galvos būklė. Kompleksas yra rekomenduojamas moterų ir vyrų alopecijos profilaktikai ir gydymui, kurį galima įsigyti be recepto. Galite nusipirkti HairNovum pirkti Lietuvoje naudodami oficialios svetainės pasiūlymą (nuoroda aprašyme). Bet prieš tai atidžiau pažvelkime į šį produktą, įvertinkime jo efektyvumą, privalumus ir trūkumus.

HairNovum – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Daugiau nei 70% visų amžiaus grupių moterų ir vyrų periodiškai susiduria su plaukų slinkimo problemomis. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių:

 • Ekologija.
 • Vitaminų trūkumas racione.
 • Aplinkos poveikis.
 • Genetinis polinkis.
 • Dažnas dažų ar plaukų priežiūros produktų naudojimas.
 • Hormoniniai sutrikimai.
 • Gretutinės ligos.

Jei plaukai greitai sulūžta arba praranda gyvybingumą, turite ieškoti būdų, kaip šią situaciją ištaisyti. Dauguma kosmetologijos klinikų pacientų yra priversti išleisti didžiules sumas brangiai kainuojančioms procedūroms, kad atkurtų plaukų struktūrą ir vientisumą. Vietoj to, šiuolaikiniai ekspertai pataria naudoti Hair Novum sustabdyti plaukų slinkimą. Ši saugi ir efektyvi formulė sukurta atsižvelgiant į naujausius mokslo atradimus trichologijos srityje. Mitybos kompleksas pateikiamas kaip maisto papildas, kurį rekomenduojama naudoti moterims ir vyresniems nei 18 metų vyrams, siekiant išvengti plaukų slinkimo ir slinkimo.

Formulė stimuliuoja miegančius folikulus, gerina kraujo mikrocirkuliaciją ir maistinių medžiagų patekimą į plaukų šaknis. Dėl to pagreitėja augimas ir sustiprėja plaukų struktūra, išnyksta skilinėjančių plaukų problemos, išnyksta plikos galvos sritys. Kompleksas padeda visiškai sustabdyti didžiulį plaukų slinkimą per kelias dienas nuo tepimo pradžios. Jei reguliariai naudosite HairNovum paspartinti plaukų augimą, netrukus galėsite atsikratyti pleiskanų, niežulio, deginimo ir galvos odos pleiskanojimo.

HairNovum aprašymas:

Formulėje yra tik organiniai ingredientai, jokių chemikalų ir jokių GMO. Produkte yra mėlynių ekstrakto, kolageno, biotino, B grupės vitaminų, vitamino C ir E. Viename buteliuke yra 30 kapsulių/15,3 g. Produktas yra maisto papildas, todėl jį rekomenduojama naudoti prevenciniais tikslais arba specialiai šalinant esamas problemas. Formulė puikiai dera su bet kokia dieta ir nesukelia šalutinio poveikio ar priklausomybės. Klinikinių šio produkto tyrimų metu nebuvo užfiksuota jokios alerginės reakcijos ar rimtų kontraindikacijų vartoti.

Čia yra tik keletas svarbiausių informacijos apie naudingas HairNovum Lietuva savybes:

 • Sustabdo alopeciją.
 • Padidina anageno fazės trukmę.
 • Stiprina plaukų šaknis ir struktūrą.
 • Sustabdo pleiskanas ir pleiskanojimą.
 • Skatina aktyvų sveikų plaukų augimą.
 • Stabilizuoja riebalines liaukas.
 • Apsaugo nuo žilų plaukų atsiradimo.
 • Pagerina galvos odos būklę.
 • Pašalina suskaidytus galus.
 • Regeneruoja pažeistus audinius.

Taikymo būdas:

Gamintojas rekomenduoja HairNovum užsisakyti ir išgerti po 1 kapsulę per dieną + 200-300 ml vandens. Šis produktas yra skirtas naudoti tik vyresniems nei 18 metų asmenims. Prieš naudojimą perskaitykite vartojimo instrukcijas ir kontraindikacijas. Jei reikia, kreipkitės į specialistą.

Eksperto nuomonė:

Trichologijoje esu daugiau nei 20 metų. Per savo medicinos praktikos metus mačiau daug įvairių produktų, kurie žada išgydyti alopeciją ir skatinti naujų plaukų augimą. Kodėl rekomenduoju būtent šį maisto papildą? Pirma, dėl natūralios ingredientų sudėties, kurioje nėra sintetinių ar cheminių priemaišų. Antra, produkto veiksmingumą patvirtina klinikiniai tyrimai. Trečia, pastebėjau realių patobulinimų vos po mėnesio, kai kapsules vartojau su savo pacientais. Ir, žinoma, HairNovum kaina yra pigiau nei daugelis esamų analogų.

HairNovum vaistineje neparduoda, nes šis produktas yra išskirtinis ir pristatomas tik per oficialią svetainę. Norint gauti garantuotą gamintojo atsakymą, rekomenduojame jau dabar užpildyti internetinę paraiškos formą.

HairNovum pristatymas išsiunčiama visoje šalyje per kelias dienas. Produktą galima naudoti be recepto, pasikonsultavus su trichologu ar kitu licencijuotu specialistu. Taikymo rezultatai yra individualūs ir gali skirtis.