Kategorijos
Sveikata

EcoEnergy Electricity Saver (E-ENERGY) – energijos taupymo įrenginys

Pats lengviausias būdas sutaupyti elektros energijos!

✔ Lengva įjungti. Užteks tik įjungti į šakutės lizdą!
✔ Neapgauna matuoklio. Taupymas pasiekiamas efektyviau naudojant energiją.
✔ Efektyvumas patvirtintas daugybės tyrimų ir yra moksliškai paaiškintas.

Sensacingas mokslo atradimas! Pirmą kartą turite teisėtą būdą sumažinti energijos suvartojimą be papildomų finansinių išlaidų. Mokėkite 2 kartus mažiau, išlaikydami namų apyvokos prietaisų ir visų elektrinių prietaisų naudojimo aktyvumą! EcoEnergy Electricity Saver energijos taupymo įrenginys yra gerai įsitvirtinęs rinkoje. 2020 m. Šios nešiojamos įrangos pardavimai išaugo 34%. Šiandien mes kalbėsime apie tai, kodėl tai yra pelninga ir kaip greitai įrenginys mokės pats?

EcoEnergy Electricity Saver – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Matome, kad sunaudojamos elektros kiekis ir jos kaina nuolat auga. Taip yra dėl mokslo ir technologinės pažangos plėtros bei įvairių įtaisų ir prietaisų atsiradimo. Remiantis kai kuriomis ataskaitomis, komunalinių paslaugų išlaidos sudaro nuo 15% iki 50% europiečių mėnesinių pajamų. Mokslininkų grupė praleido daugiau nei 8 metus, kad sukurtų novatorišką energijos taupymo būdą, ir jiems tai pavyko.

Electricity Saver aprašymas:

Prietaisas yra kompaktiškų matmenų dėžutė, laisvai jungiama prie jūsų namų, biuro, garažo ar kitų patalpų elektros tinklo. Prijungus vieną reaktyviąją energiją paverčiama aktyvia. Fizikos įstatymų dėka tai sumažina bendrą sunaudojamos srovės kiekį ir stabilizuoja įtampą tinkle.

Įvairių elektros srovės taupymo būdų efektyvumas:

  • Namų apyvokos prietaisų naudojimo dažnumo sumažinimas – 16 proc.
  • Energiją taupančios lempos – 28%.
  • Naudojimasis „Smart Home“ sistema – 34%.

Ekspertų teigimu, naudodamiesi šia įranga, per pirmąjį mėnesį galite suvartoti 30-50% elektros energijos. Tai padės sumažinti sąskaitas už elektrą ir sutaupyti šeimos biudžetą.

Ar ilgai tai gali veikti? EcoEnergy Electricity Saver prietaisas energijos suvartojimui sumažinti yra skirtas ilgalaikiam naudojimui. Pirmųjų pardavimų patirtis rodo, kad net ir po 5 metų naudojimo, prietaisas išlaiko savo efektyvumą ir toliau veikia.

Ar man reikia paskambinti elektrikui, kad prijungčiau šį įrenginį? Ne. Prietaisą lengva prijungti ir nereikia iš jūsų jokių specialių įgūdžių ar žinių. Pakanka paprasčiausiai prijungti įrenginį prie tinklo kuo arčiau elektros skaitiklio. Vos per kelias sekundes jis pradės veikti ir sutaupysite pinigų.

Kokių dar naudingų funkcijų turi Electricity Saver Lietuva? Daugeliu atvejų rekomenduojama jį naudoti kaip kompaktišką įtampos reguliatorių. Įrenginys leidžia apsaugoti tinklą nuo elektros srovės viršįtampių ir taip prailginti plaukų džiovintuvo, televizoriaus, skalbimo mašinos ar kitų buitinių prietaisų tarnavimo laiką. Be to, sistema leidžia sumažinti tinklo elektromagnetinę spinduliuotę, kuri yra pavojinga žmonių sveikatai.

Ar tai legalu? Įrenginys yra 100% teisėtas ir nepažeidžia galiojančių įstatymų, todėl rekomenduojame Electricity Saver užsisakyti. Įrenginys neklaidina skaitiklio ir nesukuria papildomos apkrovos tinkle. Priešingai, naudojant jį, laidų apgadinimo tikimybė sumažėja 80%. Atminkite, kad Electricity Saver kaina yra labai pelninga. Be to, po 1-2 mėnesių naudojimo galėsite visiškai susigrąžinti savo finansines investicijas.

Ką sako profesionalai:

Esu nustebęs, kodėl EcoEnergy E-Energy taupyti energiją dar neatsirado visų namuose. Šis prietaisas tikrai taupo jūsų pinigus! Kiekvieną dieną namuose daugėja įtaisų ir prietaisų. Asmeniškai aš kraunu savo mobilųjį telefoną bent 2 kartus per dieną! Tačiau tik nedaugelis žino, kad tinkle, kurį naudoja elektros prietaisai, yra 2 rūšių energijos – reaktyvioji ir aktyvioji. Tokiu atveju naudojama tik aktyvioji, tačiau reaktyvioji energija išleidžiama atliekant nenaudingas užduotis (šildyti laidus, sukurti elektromagnetinį lauką). Kodėl jūs mokate už reaktyviąją energiją, kuri nėra reikalinga jūsų televizoriui ar indaplovei? Aš labai džiaugiuosi, kad šiandien galite gauti Electricity Saver pirkti Lietuvoje ir naudodamiesi šiuo prietaisu, kad išvengtumėte papildomų išlaidų. Įrenginys tikrai veikia! Rezultatas garantuotas!

Kiek mes žinome, ši įranga yra sertifikuota ir sėkmingai išlaikė mokslinius bei techninius tyrimus. Ši technologija yra patentuota ir patvirtinta naudoti daugelyje pasaulio šalių. Electricity Saver parduotuvė neparduoda dėl didelės šio produkto paklausos. Galite užsisakyti įrenginį tik internetu ir gauti jį per kurjerį.

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite vartotojo vadovą ir laikykitės visų gamintojo rekomendacijų. Prisijungdami apribokite mažų vaikų prieigą prie prietaiso. Prietaiso tarnavimo laikas neribotas.

Electricity Saver pristatymas atliekamas per kelias dienas. Jei jus domina šis produktas, pasinaudokite nuoroda į oficialiojo platintojo parduotuvę ir pateikite užsakymą!

Atsakomybės atsisakymas: mūsų svetainėje neparduodami jokie produktai. Informacija teikiama tik informaciniais tikslais. Deklaruojamos įrenginio savybės gali skirtis nuo tikrųjų naudojimo rezultatų. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su pardavėju.