Kategorijos
Sveikata

Dr.Derm – kremas nuo žvynelinės

TEGUL PSORIAZĖ LIEKA PRAEITYJE!

✔ Pašalina niežulį ir lupimąsi
✔ Pašalina nuo psoriazinių plokštelių
✔ Apsaugo nuo atkryčio
✔ Grąžina odai sveikatą

Žvynelinė priklauso lėtinių uždegiminių dermatologinių ligų grupei. Daugeliu atvejų liga yra susijusi su prastu paveldimumu ir perduodama per genetinę liniją. Tipiškas psoriazės pasireiškimas yra ryškių rausvai raudonų apnašų atsiradimas ant kūno, padengtas žvynais ir linkęs į pernelyg didelį pleiskanojimą. Priklausomai nuo dietos, gyvenimo būdo, amžiaus ir metų laiko, ši liga gali paūmėti arba būti remisija. Paprastai psoriazė atsiranda ant galvos, alkūnių ir rankų, rečiau – kitose kūno dalyse. Ši liga pacientams sukelia rimtą psichologinį ir fiziologinį diskomfortą, nes ją sunku paslėpti po drabužiais. Statistika sako, kad rizikuoja ir vyrai, ir moterys. Psoriazė gali pasireikšti nepriklausomai nuo amžiaus, odos tipo ir spalvos. Kaip jau minėjome, liga yra paveldimos kilmės, tačiau yra situacijų, kai psoriazės vystymąsi stumia kitos priežastys: stresas, sumažėjęs imunitetas, asmeninių higienos taisyklių nesilaikymas, medžiagų apykaitos sutrikimai ir hormoniniai sutrikimai.

Pastaruoju metu internete aktyviai reklamuojama Dr.Derm kremas nuo žvynelinės. Mes nusprendėme išsiaiškinti pagrindines šio produkto savybes ir paruošėme trumpą jo apžvalgą.

Dr.Derm – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Dr.Derm natūralus vaistas nuo žvynelinės gamintojas pateikia kaip vieną geriausių produktų rinkoje. Pardavėjo svetainėje sakoma, kad šis kremas efektyviai pašalina odos niežėjimą ir pleiskanojimą, skatina natūralų psoriazinių apnašų valymą ir lokalizuoja tolesnį ligos plitimą. Formulė apima natūralių ingredientų grupę, kuri gali neutralizuoti psoriazę ir greitai sukelti ilgalaikę remisijos būseną. Jau po pirmojo kremo tepimo ligos simptomų pasireiškimas pastebimai sumažėja, o po 30 dienų galėsite visiškai stabilizuoti savo sveikatą. Kremas turi gerą priešuždegiminį ir antibakterinį poveikį, gerina odos būklę ir pradeda naujų sveikų ląstelių regeneracijos procesą. Didelio stiprumo poi yra Dr.Derm kaina pigiau nei kiti gydymo būdai.

Kodėl reikia gydyti psoriazę?

Pagrindiniai epidermio audinio viršutiniai sluoksniai yra keratinocitai. Vidutinis šių ląstelių gyvenimo laikas yra 27-30 dienų. Esant psoriaziniam paūmėjimui, gyvybinė keratinocitų fazė sutrumpėja iki 5 dienų. Dėl to jie negali natūraliai nušveisti ir virsti plokštelėmis. Atsiranda uždegiminis procesas, kuris pasireiškia būdingais psoriazės požymiais. Žvynelinės atsiradimo negalima kontroliuoti. Jei žmogus turi genetinę polinkį į šią ligą, net jei bus laikomasi visų higienos ir odos priežiūros rekomendacijų, psoriazės rizika vis tiek išliks gana didelė. Tačiau šiuolaikinės mokslinės technologijos leidžia kontroliuoti ligą sezoninių paūmėjimų metu ir atsikratyti erzinančių raudonų dėmių ant odos. Naudodami Dr.Derm Lietuva natūralų kremą, galite pagerinti odos būklę ir išvengti šalutinių poveikių.

Dr.Derm aprašymas:

  • Pašalina uždegimą ir pleiskanojimą per 7 dienas nuo tepimo pradžios.
  • Pašalina niežėjimą ir natūraliai valo odą nuo psoriazinių apnašų.
  • Padidina keratinocitų gyvybinį aktyvumą.
  • Pradeda naujų odos ląstelių regeneraciją.
  • Atkuria riebalinių liaukų funkciją.
  • Palengvina paraudimą ir uždegimą.
  • Drėkina ir pagerina odos elastingumą.
  • Normalizuoja pH lygį organizme.
  • Skatina ilgalaikę remisiją laikantis rekomenduojamos dietos ir higienos.
  • Padeda atsikratyti psoriazės pasireiškimų per 4 savaites.

Ar jums atsibodo slėpti psoriazę po drabužiais ir kepurėmis? Atsibodo matyti bauginančius kitų žvilgsnius į tave? Dėl subtilios ligos kyla sunkumų perkant drabužius? Atėjo laikas pradėti naują gyvenimą! Net jei po daugelio nesėkmingų bandymų išgydyti psoriazę praradote viltį, pasinaudokite unikaliu Dr.Derm pirkti Lietuvoje pasiūlymu. Šis produktas tikrai bus naudingas visiems, kuriems tenka gyventi sergant lėtine odos liga.

Dr.Derm vaistineje neparduoda. Taip yra dėl didelės produkto paklausos ir pardavimo internetu. Šiandien bet kuris pirkėjas gali apsilankyti oficialioje šio kremo pardavėjo svetainėje (nuorodą paliksime aprašyme) ir per kelias minutes pateikti internetinę programą. Remiantis klientų atsiliepimais, Dr.Derm pristatymas apdorojamas per 3-7 darbo dienas. Produktą galima įsigyti be recepto.

Atsakomybės apribojimas: Mes neparduodame Dr. Derm nuo žvynelinės ir neatsakome už kremo efektyvumą. Informacija šiame puslapyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Būtinai perskaitykite instrukcijas ir laikykitės visų gamintojo rekomendacijų. Nepradėkite vartoti kremo nepasitarę su gydytoju. Jei norite Dr.Derm užsisakyti, susisiekite su savo tiekėju.