Kategorijos
Sveikata

Candidol – natūrali priemonė nuo pėdų grybelio

ATĖJO LAIKAS ATSIKRATYTI GRYBELIO VISAM LAIKUI!

✔ Pašalina kojų odos niežėjimą, lupimąsi ir sudirginimą
✔ Grąžina nagams sveiką išvaizdą
✔ Pašalina nemalonius kvapus
✔ Gydo žaizdas ir įtrūkimus

Grybelinės infekcijos gali netikėtai atsirasti ir pabloginti jūsų gyvenimo kokybę. Mokslininkai žino kelis šimtus įvairių mikozių ir žmogaus grybelinių infekcijų sukėlėjų, kurie vienaip ar kitaip gali paveikti odą ir sukelti neigiamų pasekmių. Labiausiai jautrūs šiai problemai yra pėdos, nagai ir padai. Tai yra viena iš ligų rūšių, kurių prevencija susijusi tik su sveikos higienos palaikymu ir infekcijos tikimybės mažinimu, tačiau niekada neapsaugosite 100%. Pagrindiniai infekcijos šaltiniai:

 • Viešieji baseinai.
 • Sporto salės.
 • Ėjimas basomis ant žemės ar grindų.
 • Žaidimų aikštelės (vaikams).
 • Saunos ir viešos persirengimo patalpos.
 • Masažo kabinetai.
 • Manikiūro ir pedikiūro salonai.

Pirmieji infekcijos požymiai atsiranda ne iš karto, todėl po to, kai patekote į odą, galite to nepastebėti kelias dienas. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas tokiems simptomams kaip:

 • Nemalonaus pėdų ar batų kvapo atsiradimas.
 • Padidėjęs prakaitavimas.
 • Nuolatinis ar pasikartojantis niežėjimas.
 • Candidol Odos įtrūkimų ar šiurkštumo atsiradimas.
 • Uždegiminis procesas, paraudimas, lupimasis.
 • Nagų plokštelės patamsėjimas ar išskyrimas.

Candidol – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Pėdos mikozės gydymas bus veiksmingas, jei jį pradėsite kuo anksčiau. Atsiradus pirmosioms ligos apraiškoms, būtina susisiekti su dermatologu ir išlaikyti visus būtinus tyrimus, kad būtų galima nustatyti patogenų tipą ir paskirti tinkamą gydymo kursą. Šiuolaikinės mokslo galimybės leidžia greitai ir efektyviai susidoroti su problema namuose. Vienas geriausių tam skirtų produktų yra Candidol priešgrybelinis kremas. Tai visiškai natūrali formulė, kuri veiksmingai palengvina simptomus per 24 valandas nuo pirmojo tepimo ant pažeisto odos paviršiaus. Kompleksas pasirodė esąs labai veiksmingas prieš 350 grybelinių infekcijų rūšių, veikia akimirksniu ir nesuteikia galimybės pasikartoti mikozėms. Gamintojas teigia, kad jo produktas yra toks saugus, kad juo gali naudotis net vaikai (perskaitykite kremo instrukcijas dėl minimalaus amžiaus ir taikymo ypatumų vaikystėje).

Candidol natūrali priemonė nuo pėdų grybelio yra vienas iš nedaugelio kosmetikos gaminių, pasižyminčių aukštu naudingų savybių laipsniu, nekenkiančiu sveikatai. Kremas veikia keliomis kryptimis vienu metu. Tai greitai pašalina niežėjimą, sukelia pažeistos odos ir nagų plokštelės regeneraciją, taip pat sukuria papildomą apsauginę barjerą nuo galimo atkryčio.

Čia yra dar keletas priežasčių, kodėl turėtumėte sumokėti Candidol užsisakyti. Kompleksas skirtas išimtinai išoriniam naudojimui ir yra išsami priemonė nuo pėdų ir nagų grybelio. Norint pasiekti gerą rezultatą nereikia gerti papildomų tablečių – kremas viską atliks pats. Galingas antibakterinis poveikis yra dėl to, kad formulėje yra unikalių vaistažolių ingredientų. Produktas puikiai drėkina kojų odą, pagerina nagų struktūrą ir pašalina grybelinių infekcijų padarinius.

Candidol aprašymas:

 • Pašalina nemalonų pėdų kvapą.
 • Atkuria nagų vientisumą.
 • Minkština odą ir pašalina įtrūkimus.
 • Candidol Visiškai pašalina niežėjimą per 1 dieną.
 • Slopina tolesnį grybelinės infekcijos plitimą.
 • Pradeda sveikų odos ląstelių regeneraciją.
 • Palengvina kojų paraudimą, nuovargį ir skausmą.

Ką ekspertai sako apie Candidol Lietuva produktą:

Mikozės yra pavojingos, nes jas labai sunku nustatyti ankstyvoje stadijoje. Kiekvieną dieną matau pacientus, kurie keletą savaičių ar mėnesių buvo užkrėsti grybelinėmis infekcijomis, tačiau tik prieš kelias dienas pajuto savo pirmąjį diskomfortą. Patariu neatidėti gydymo ir elgtis kuo greičiau. Pastaruoju metu pacientams vis labiau rekomenduoju Candidol pėdų grybeliui gydyti. Šis augalinis kremas skirtas problemos priežastims, o ne tik simptomams. Be to, jis gali būti naudojamas siekiant užkirsti kelią galimoms mikozės apraiškoms. Jei sportuojate, apsilankykite baseine arba turėsite pabūti viename bate ilgiau nei 6 valandas – atlikite profilaktinius šio kremo naudojimo kursus, kad sukurtumėte papildomą apsaugą nuo infekcijų.

Rengdami šio produkto apžvalgą, sužinojome įdomios informacijos apie jį. Pavyzdžiui, vaistineje neparduoda, nes kremas buvo neseniai išleistas ir dar nėra plačiai paplitęs. Tačiau pirkėjai gali rinktis Candidol pirkti Lietuvoje, tam naudodamiesi oficialia gamintojo svetaine. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad kremas nėra vaistas, todėl parduodamas be gydytojo recepto kaip įprasta kosmetika.

Kiek supratome iš aprašymo pardavėjo puslapyje, pristatymas pervedami visoje šalyje. Galite iš anksto pateikti internetinę paraišką ir nurodyti pristatymo adresą. Nurodytas pristatymo laikas yra 3-5 darbo dienos.

Dabar pardavėjo svetainėje visiems pirkėjams taikoma -50% nuolaida. Dėl šios priežasties Candidol kaina tapo dar pelningesni. Paskubėkite gauti produktą ir sutaupyti pinigų!