Kategorijos
Sveikata

Bracelet Bianchi – Juodojo šungitas apyrankė

JUODOJO ŠUNGITAS APYRANKĖ

✔ Skatina imuninę sistemą
✔ Pašalina toksinus iš organizmo
✔ Normalizuoja medžiagų apykaitą
✔ Gerina virškinimą
✔ Suteikia sielos ramybę ir šilumą
✔ Normalizuoja kraujospūdį

Šiuo metu žmonės nuolat susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis. Gydytojai sako, kad per pastaruosius 20 metų daugelis ligų žymiai „atjaunėjo“. Jei anksčiau jie buvo randami tik vyresnio amžiaus žmonėms, dabar net jauname amžiuje atsiranda pirmieji simptomai. Šiame sąraše lyderiai yra hipertenzija, neurozė, depresija, širdies ir kraujagyslių ligos, alergijos, sąnarių skausmai. Norėdami padidinti savo pajamas, farmacijos kompanijos siūlo tik labai specializuotus vaistus, turinčius įtakos vienam ar daugiau patologijos požymių. Bet kaip visiškai atkurti savo sveikatą netapant nuolatiniu vaistinės klientu?

Šiandien norime pristatyti unikalų mokslinį atradimą – Bracelet Bianchi juodojo šungitas apyrankė. Internete yra daug informacijos apie šį akmenį ir jo naudingas savybes, tačiau papasakokime viską eilės tvarka.

Bracelet Bianchi – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Bracelet Bianchi sveikatos apyrankė sukurtas iš nežemiškos kilmės pusbrangio akmens juodojo šungito. Mokslininkai teigia, kad šis akmuo yra meteorito, nukritusio į Žemę prieš kelis milijonus metų, šiuolaikinėje Kinijoje, komponentas. Atlikus mokslinius tyrimus buvo galima sužinoti, kad šis mineralas turi unikalią cheminę sudėtį. Tai apima daugiau nei 30 aktyvių mikroelementų, iš kurių kai kurie neturi analogų Žemėje. Deja, šio unikalaus akmens atsargos kasdien mažėja ir maždaug po kelerių metų jie bus visiškai išnaudoti.

Bet jūs vis dar turite galimybę turėti laiko gauti šį akmenį ir įvertinti jo poveikio jūsų kūnui veiksmingumą. Šiandien išleista riboto leidimo kolekcija Bianchi juodojo šungitas. Tai ne tik stilinga ir originali riešo ar kaklo puošmena. Naudodami apyrankes ir karolius, pagamintus iš juodojo šungito, namuose galite atsikratyti daugelio ligų.

aprašymas: Akmenyje yra cinko, kalio, geležies, kalcio, natrio ir daugybė kitų naudingų komponentų. Produktas, glaudžiai kontaktuodamas su oda, pagerina kraujotaką ir stimuliuoja vidaus organų darbą. Moksliškai įrodyta, kad kasdien nešiojant apyrankę žmonių sveikata pastebimai pagerėja, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar ligos priežasties.

Štai kodėl turėtumėte Bianchi užsisakyti:

 • Gerina medžiagų apykaitą ir skatina svorio metimą.
 • Šalina iš organizmo toksinus ir laisvuosius radikalus.
 • Stiprina imuninę sistemą.
 • Sumažina kraujospūdį ir pašalina hipertenzijos simptomus.
 • Mažina blogojo cholesterolio kiekį.
 • Bracelet Bianchi Mažina sąnarių, raumenų ir raiščių skausmus.
 • Padidina bendrą kūno tonusą.
 • Turi stiprų priešuždegiminį poveikį.
 • Mažina galvos skausmą.
 • Pašalina odos problemas, alerginius bėrimus ar paraudimą.
 • Bracelet Bianchi Skatina pažeistų plaukų ir nagų atstatymą.

Juodasis šungitas yra unikalus komponentas, todėl analogų ar panašių akmenų rinkoje nerasite. Produktas daro visapusišką teigiamą poveikį visoms žmogaus kūno ląstelėms. Žmonės, nešiojantys šią apyrankę, 89% rečiau serga lėtinėmis ar sezoninėmis ligomis. Atsižvelgiant į tai, kad Bracelet Bianchi kaina yra pigesni nei papuošalai, jūs neturite kito pasirinkimo, kaip užsisakyti šį unikalų produktą internetu.

Klausykime profesionalios imunologės nuomonės:

Susilpnėjęs imunitetas yra didelė šiuolaikinių žmonių problema. Prastas maistas, stresas, nepalanki aplinkos situacija, vitaminų ir mikroelementų trūkumas daro mūsų organizmą silpnesnį. Tai padidina virusinių ar kitų ligų išsivystymo riziką. Norint sustiprinti imuninę sistemą, pacientams rekomenduoju Bracelet Bianchi pirkti Lietuvoje. Iš pirmo žvilgsnio tai yra įprasta apyrankė, tačiau ji turi unikalių naudingų savybių. Akmuo, iš kurio gaminamas aksesuaras, turi tiesioginį poveikį mūsų kūno funkcinei būklei. Gydomasis poveikis pasiekiamas dėl glaudaus akmens kontakto su riešo oda. Norėdami būti sveiki, jums nereikia vartoti brangių vaistų ar atlikti sudėtingas procedūras. Tiesiog užsisakykite šią apyrankę ir nešiokite ją kiekvieną dieną.

Nepaisant gydomųjų savybių, apyrankė nėra medicinos prietaisas, todėl Bianchi vaistineje neparduoda. 100% originalias prekes galite užsisakyti tik oficialioje gamintojo svetainėje.

Norėdami nusipirkti Bracelet Bianchi Lietuva, užpildykite užsakymo formą svetainėje, įveskite savo telefono numerį ir palaukite, kol valdytojas paskambins. Susitarus dėl visų operacijos detalių, prekės bus išsiųstos paštu, ir jūs jas gausite į savo rankas.

Bianchi pristatymas atliekamas kuo greičiau. Paprastai prekės pristatomos per 3–5 darbo dienas. Apmokėti galima gavus.

Gamintojo teigimu, apyrankė yra absoliučiai saugi visiems žmonėms, todėl ji neturi jokių specialių kontraindikacijų. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu prieš naudojant šį priedą rekomenduojama pasitarti su gydytoju.