Kategorijos
Sveikata

Alkozeron – vaistas nuo alkoholizmo be recepto

Atsikratyti priklausomybės yra lengva!

✔ Sukelia pasibjaurėjimą alkoholiu
✔ Pašalina abstinencijos sindromą ir alkoholio vartojimo pasekmes
✔ Turi raminamąjį poveikį
✔ Gerina atmintį, dėmesio koncentraciją

Alkoholizmas yra viena pavojingiausių ir sudėtingiausių ligų. Kartais priklausomybei nuo alkoholio gydyti reikia kelių mėnesių ar net keleto metų. Tokiu atveju atkryčio rizika visada yra didelė ir žmogus gali bet kada pradėti gerti iš naujo. Tradiciniai kovos su šia liga metodai yra mažai veiksmingi arba gali pašalinti tik abstinencijos simptomų poveikį. Tačiau vaistinėje sunku rasti veiksmingą įrankį, kuris slopintų psichologinį potraukį alkoholiui.

Patikrinkite save! Ar pastebėjote:

 • Be alkoholio užmigti tapo sunkiau.
 • Jei vakare negeriate taurės vyno ar alaus, bet ryte jums skauda galvą ir bloga nuotaika.
 • Draugai, kurie yra blaivūs, rečiau bendrauja su jumis.
 • Artimi žmonės pradėjo dažniau sakyti, kad turite problemų dėl alkoholio.
 • Nė vienas vakarėlis ar šventė nėra visiška be viskio, alaus ar vyno.
 • Geriate bent vienos rūšies alkoholį daugiau nei 3 kartus per savaitę.

Alkozeron – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Jei bent vienas iš šių požymių jums pažįstamas – turite reaguoti kuo greičiau. Kuo anksčiau pradedamas gydymas, tuo didesnė tikimybė visiškai įveikti šią priklausomybę. Norėdami padidinti atkūrimo galimybes, rekomenduojame naudoti Alkozeron vaistas nuo alkoholizmo be recepto. Tai vaistažolių kompleksas, sukurtas iš aktyvių ir saugių komponentų. Natūralioje formulėje yra veikliųjų medžiagų, kurios veikia sinergiškai ir neutralizuoja priklausomybę nuo alkoholio, bet kuriame etape, derinys.

Alkozeron alkoholio gydymo produktas yra dvigubas smūgis į jūsų blogą įprotį: pašalina psichologinę priklausomybę ir palengvina abstinencijos simptomus. Dėl šio efekto jūs gaunate 99% garantiją, kad pasibaigus gydymo kursui noras vėl pradėti gerti nebegrįš. Skirtingai nuo kitų metodų, naudodamiesi šia natūralia formule, namuose galite atstatyti blaivų gyvenimo būdą. Kai kuriais atvejais tai gali būti padaryta net ir be paciento žinios – tiesiog įpilkite Alkozeron už alkoholio atsisakymą į maistą ar gaivųjį gėrimą.

Aprašymas:

Maisto papildo veikimo principas grindžiamas moksliniu Amerikos mokslininkų grupės atradimu. Atlikę didelio masto tyrimus, jie sugebėjo išskirti CYP2E1 geną, kuris tiesiogiai veikia priklausomybės nuo alkoholio susidarymą. Poveikis šiam genui leidžia sukurti norą bet kokio tipo alkoholinius gėrimus. Bandymų metu buvo sukurta universali formulė, kurią sudaro žolelės, ekstraktai ir vitaminai. Ši kompozicija parodė gebėjimą paveikti CYP2E1 geną ir tapo pagrindu sukurti kapsules. Nuo 2020 m. Pacientų, sėkmingai įveikusių priklausomybę nuo šio produkto, skaičius viršijo 2 milijonus. Tai dar kartą įrodo aukštą gydymo efektyvumą.

Kaip veikia Alkozeron Lietuva:

 • Suformuoja fiziologinį netoleravimą ir norą vartoti alkoholį.
 • Pašalina abstinencijos simptomų poveikį ir simptomus.
 • Neutralizuoja alkoholinių gėrimų vartojimo šalutinį poveikį.
 • Pašalina galvos skausmą, drebančias rankas, burnos džiūvimą ir kitus nemalonius simptomus.
 • Gerina atmintį ir smegenų veiklą.
 • Atkuria kepenų ląsteles.
 • Pagerina psichoemocinę būklę.
 • Padeda grįžti į blaivų gyvenimą ir pamiršti gerti amžinai.

Gydytojo nuomonė:

Alkoholizmas gali būti nugalėtas tik tuo atveju, jei bus išsamus požiūris į šios ligos gydymą. Savo praktikoje seniai nustojau naudoti kodus ar kitus, galinčius sukelti psichologinį poveikį pacientams. Tai neveikia ir dažnai sukelia rimtų sveikatos problemų. Turite suprasti, kad priklausomybę galite nugalėti patys. Bet tam reikia išvalyti toksinų kūną ir palengvinti abstinencijos simptomus. Aš patariu savo pacientams Alkozeron užsisakyti. Šios kapsulės visiškai palaiko kūną ir padeda įveikti priklausomybę nuo alkoholio be pavojaus atkryčio. Svarbiausia, kad šis gydymo metodas nesukelia šalutinio poveikio ir nekenkia viso organizmo sveikatai. Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad Alkozeron kaina yra pigesni nei kitų analogų kaina rinkoje.

Naudojimo būdas: 1 kapsulė per dieną po valgio. Kurso trukmė – 30 dienų. Jei pacientas atsisako gydytis, kapsulės turinį galite maišyti su maistu ar gėrimais.

Svarbi informacija: Alkozeron pirkti Lietuvoje šiuo metu galima tik internete. Mes darome viską, kad padėtume skaitytojams rasti oficialią sertifikuoto šių produktų tiekėjo mūsų šalyje svetainę. Jei radote Alkozeron vaistineje, komentaruose pateikite šios vaistinės pastabas, kad kiti žmonės galėtų kuo greičiau rasti produktą.

Norėdami pateikti užsakymą internetu, tiesiog užpildykite formą svetainėje ir palaukite, kol konsultantas paskambins. Per 3–5 darbo dienas bus atlikta Alkozeron pristatymas suma. Mokėjimas atliekamas tik po to, kai paketas yra jūsų rankose.