Kategorijos
Sveikata

Adamour – nereceptinis vaistas nuo impotencijos

IŠŠAUK SAVO AMURO STRĖLĘ!

✔ Erogeninių zonų jautrumo padidinimas 3-4 kartus
✔ 3 kartus padidina spermos kiekį ejakuliacijos metu
✔ Tvirta ir patvari erekcija jau poper 10 minučių
✔ Netikėtinas malonumas nuo intymių glamonių
✔ Jūs vėl esate seksualinės veiklos pike

Erekcijos disfunkcijai būdingas nesugebėjimas pasiekti lytiniams santykiams būtinos erekcijos. Pasak ekspertų, ši liga diagnozuojama kas antram vyrui, vyresniam nei 45 metai. Impotencija grindžiama širdies ir kraujagyslių sistemos patologijomis, hormonų pusiausvyros sutrikimu, neurologinėmis ligomis ar psichologiniais sutrikimais. Retesniais atvejais ligą gali sukelti vaistų terapijos ir steroidų vartojimo pasekmės.

Gydytojai erekcijos disfunkciją klasifikuoja į šias kategorijas:

 • Psichogeninė (daugiau nei 41% atvejų).
 • Natūralus (30%).
 • Mišrus (24%).
 • Priežastis dėl kitų priežasčių (5%).

Pagrindinė impotencijos gydymo problema yra pacientų nenoras atskleisti savo seksualinės impotencijos paslaptis. Daugelis vyrų slepia savo patologiją ir bando kompensuoti erekcijos nebuvimą „Viagra“ ar kitais sintetiniais stimuliatoriais. Tokių tablečių veikimas yra skirtas laikinai sustiprinti erekciją, tačiau jos neišgydys impotencijos. Norėdami atsikratyti šios ligos ar užkirsti jai kelią, rekomenduojame išbandyti Adamour nereceptinis vaistas nuo impotencijos. Ši formulė teigiamai veikia vyrų sveikatą, naudoja paslėptus kūno išteklius ir natūraliai grąžina lytinę funkciją.

Adamour – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Kaip suprasti, kad jums reikia pagalbos? Akivaizdūs erekcijos disfunkcijos simptomai yra varpos kritimas kritiniais momentais, priešlaikinė ejakuliacija ir nestabili erekcija po alkoholio. Adamour erekciją gerinantis produktas padės pašalinti šių simptomų priežastis ir atkurti visišką sveikatą vos per kelias dienas.

Kodėl Europos ekspertai rekomenduoja naudoti šį produktą:

 • 100% natūrali formulė Adamour.
 • Iškart padidina vyrų potenciją bet kuriame amžiuje.
 • Padidina testosterono lygį.
 • Leidžia pasveikti per 5 minutes po ejakuliacijos pakartotiniams lytiniams santykiams.
 • Suderinamas su alkoholiu ir bet kokiu maistu.
 • Nesukelia šalutinio poveikio iš centrinės nervų sistemos ar širdies ir kraujagyslių sistemos.
 • nedidina kraujospūdžio.
 • Užtikrina natūralų varpos padidėjimą be operacijos.

Adamour Aprašymas:

Maisto papildą sudaro augaliniai komponentai. Į produkto sudėtį įeina unikalios naudingos medžiagos, kurios sustiprina jo poveikį vyro organizmui. Kapsulėse yra Muir Puam ir Peru aguonų ekstrakto. Pirmasis iš jų laikomas stipriu afrodiziaku ir sugeba sustiprinti lytinį libido net senatvėje. Peru aguonos palankiai veikia spermos gamybą ir padidina jos kokybę, taip pat padidina kraujotaką.

Taip pat norėčiau pakalbėti apie „Tribulus Terrestris“. Šis augalas yra natūralus testosterono ir vyriškos jėgos stimuliatorius. Produkto Adamour sudėtyje yra iki 90% saponinų – vieno iš pagrindinių komponentų, didinančių testosterono kiekį. Tribulus taip pat yra protodioscinų, alkaloidų ir kitų svarbių mikroelementų, kad normalizuotų vyriškų hormonų kiekį.

Daugelis pirkėjų naudojasi varpos padidinimui. Tai nenuostabu, nes produkte yra L-arginino ir cinko. Patekęs į kraujotakos sistemą, L-argininas padidina NO2 (azoto oksido) išsiskyrimą, dėl kurio išsiplečia kraujagyslės. Taigi pagerėja dubens organų kraujotaka ir švelnus varpos kaverninių kūnų tempimas.

Adamour Lietuva pasirodė veiksmingas praktikoje. Remiantis klinikinių tyrimų rezultatais 2020 m., Produktas padėjo 93% vyrų, kurie turėjo problemų su erekcijos disfunkcija. Kapsulės turi bendrą teigiamą poveikį. Kiekvieną dieną teigiamas poveikis bus jaučiamas dar stipresnis ir kai tik pasibaigs visas gydymo kursas, galėsite grįžti į normalų lytinį gyvenimą. Puikus sekso produktas visą parą! Kokybiškas produktas, palaikantis erekciją.

Ką urologai sako apie produktą:

Per pastaruosius 6 mėnesius aš pradėjau rekomenduoti Adamour užsisakyti savo pacientams ir naudoju tik šį produktą savo subtilioms problemoms miegamajame išspręsti. Palyginti su kitais sintetiniais produktais, šis maisto papildas yra saugesnis ir efektyvesnis. Jau po 10–15 minučių po pirmosios kapsulės pacientams pasireiškia stipri erekcija. Kasdien naudojant produktą, padidėja testosterono lygis ir padidėja seksualinis pasitenkinimas abiem partneriams. Svarbiausia, kad Adamour vaistineje siūlo už labai konkurencingą kainą ir jums nereikia išleisti milžiniškų sumų gydymui.

Kiekvienas gali uždirbti Adamour pirkti Lietuvoje, o tam nereikia skirti daug laiko. Sekite nuorodą į gamintojo svetainę, užpildykite užsakymo formą. Po kelių minučių vadybininkas paskambins telefonu, kad susitartų dėl operacijos sąlygų. Adamour pristatymas atliekamas per 3–7 dienas nuo užsakymo pateikimo. Turėsite galimybę grąžinti pinigus atgal, jei prekė netinka.

Svarbi informacija! Ypač mūsų šalies pirkėjams yra specialus pasiūlymas – 50% nuolaida. Pagal šią programą Adamour kaina yra pelningiausia Europoje. Užsisakykite produktą dabar!